user_mobilelogo

Serdecznie zapraszamy na jesienne seminarium organizowane przez nasz Związek, które odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017 r. w hotelu Stara Gorzelnia w Licheniu Starym.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy członków Związku oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką parkieciarską.


Program seminarium - piątek 17.11.2017 r.

  1. Karol Kopeć  „Punkt rosy w warunkach letnich”.
  2. Zbigniew Krystofiuk  „Mykologia  budownictwa  w  praktyce  rzeczoznawcy parkieciarstwa”
  3. Małgorzata  Kuczyńska-Cichocka  "Problemy  i  zasady  pracy  biegłego  sądowego i rzeczoznawcy w postępowaniach sądowych".
  4. Sławomir  Chrzanowski  „Studium  przypadku  –  przykład  Opinii  sądowej  na  temat odklejania się posadzek drewnianych.”
  5. Dyskusja  na  temat  bieżących  problemów  we  wprowadzaniu  do  obrotu  i  stosowania  wyrobów  budowlanych  istotnych  w  pracy  parkieciarzy oraz nowelizacja  Ustawy  o wyrobach budowlanych - wprowadzenie i moderacja Andrzej Noskowiak

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

___________________________________________________________________________

W dniach 09-10.06.2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbyło się spotkanie członków Związku Rzeczoznawców oraz Walne Zebranie połączone z wyborem nowych władz na kolejną 3-letnia kadencję. Pierwszego dnia spotkania odbyło się szkolenie dotyczące posadzek drewnianych o następującej tematyce:

  • Podłogi bambusowe - normy, badania, użytkowanie - przygotowanie i prowadzenie Andrzej Noskowiak
  • Wpływ mikroklimatu otoczenia na kondycję posadzek drewnianych - przygotowanie i prowadzenie Tadeusz Woźniak
  • Wielkość odkształceń drewnianych elementów posadzkowych i sposób ich obliczania - przygotowanie dr inż. Agnieszka Jankowska i Varejan Romanovski, prowadzenie Varejan Romanovski

DSC04463

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na seminarium Związku Rzeczoznawców, które odbędzie się na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie w dniu 06.11.2015 r. 

Tematyka szkolenia:

  • Konserwacja drewna zabytkowego i posadzek drewnianych
  • Mikroklimat pomieszczeń

 

Szczegółowych informacji udzielamy po przesłaniu zapytania drogą mailową. Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Informujemy, że w dniach 09-10.06.2017 r. odbędzie się spotkanie szkoleniowe Związku Rzeczoznawców z zakresu Parkieciarstwa i Posadzek drewninaych oraz wybór nowych władz Związku. 

Miejsce spotkania: hotel Czarny Staw, Nowy Adamów 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki.

 

W dniach 29-30 maja 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie naszego Związku. 
W spotkaniu uczestniczyli nie tylko członkowie naszej organizacji, ale i osoby spoza Związku zainteresowane tematyką zaplanowanych prelekcji, które zwyczajowo stanowią główny temat zjazdów.
Tematem pierwszego dnia spotkania były jastrychy i wylewki anhydrytowe, ich cechy, wytrzymałości i zastosowanie oraz właściwości jastrychów anhydrytowych Agilia Sols A.