user_mobilelogo

W imieniu Zarządu Związku Rzeczoznawców serdecznie zapraszamy zarówno rzeczoznawców, jak i wszystkich zainteresowanych tematyką parkieciarską na wiosenne, otwarte seminarium, które odbędzie się w dniach 17-18 maja 2019 r. w Licheniu Starym

Miejsce spotkania: Hotel Stara Gorzelnia, ul. Klasztorna 1, 62-563 Licheń Stary (http://staragorzelnia.pl/pl/hotel-stara-gorzelnia/).


Tematem przewodnim seminarium będą metody wybarwiania drewna oraz powłoki zabezpieczające powierzchnię posadzek drewnianych. 


Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Plan spotkania 17 18.05.2019 v 3 1

W imieniu Zarządu Związku Rzeczoznawców serdecznie zapraszamy zarówno rzeczoznawców, jak i wszystkich zainteresowanych tematyką parkieciarską na wiosenne, otwarte seminarium, które odbędzie się w dniach 18-19 maja 2018 r. w Licheniu Starym

Miejsce spotkania: Hotel Stara Gorzelnia, ul. Klasztorna 1, 62-563 Licheń Stary (http://staragorzelnia.pl/pl/hotel-stara-gorzelnia/).


Głównym tematem seminarium będą warstwowe posadzki drewniane. Omówione zostaną takie kwestie jak konstrukcja i sposób produkcji, najczęściej stosowane normy produkcyjne, badania w zakresie dopuszczenia wyrobu do obrotu, instalacja na podkładach grzewczych oraz problemy montażowe i użytkowe.

Nie zabraknie również oceny problemów posadzek warstwowych, widzianej „okiem rzeczoznawcy”, czyli analizy przypadku.


Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

W dniach 09-10.06.2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbyło się spotkanie członków Związku Rzeczoznawców oraz Walne Zebranie połączone z wyborem nowych władz na kolejną 3-letnia kadencję. Pierwszego dnia spotkania odbyło się szkolenie dotyczące posadzek drewnianych o następującej tematyce:

  • Podłogi bambusowe - normy, badania, użytkowanie - przygotowanie i prowadzenie Andrzej Noskowiak
  • Wpływ mikroklimatu otoczenia na kondycję posadzek drewnianych - przygotowanie i prowadzenie Tadeusz Woźniak
  • Wielkość odkształceń drewnianych elementów posadzkowych i sposób ich obliczania - przygotowanie dr inż. Agnieszka Jankowska i Varejan Romanovski, prowadzenie Varejan Romanovski

DSC04463

 

Serdecznie zapraszamy na jesienne seminarium organizowane przez nasz Związek, które odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017 r. w hotelu Stara Gorzelnia w Licheniu Starym.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy członków Związku oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką parkieciarską.


Program seminarium - piątek 17.11.2017 r.

  1. Karol Kopeć  „Punkt rosy w warunkach letnich”.
  2. Zbigniew Krystofiuk  „Mykologia  budownictwa  w  praktyce  rzeczoznawcy parkieciarstwa”
  3. Małgorzata  Kuczyńska-Cichocka  "Problemy  i  zasady  pracy  biegłego  sądowego i rzeczoznawcy w postępowaniach sądowych".
  4. Sławomir  Chrzanowski  „Studium  przypadku  –  przykład  Opinii  sądowej  na  temat odklejania się posadzek drewnianych.”
  5. Dyskusja  na  temat  bieżących  problemów  we  wprowadzaniu  do  obrotu  i  stosowania  wyrobów  budowlanych  istotnych  w  pracy  parkieciarzy oraz nowelizacja  Ustawy  o wyrobach budowlanych - wprowadzenie i moderacja Andrzej Noskowiak

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

___________________________________________________________________________

Informujemy, że w dniach 09-10.06.2017 r. odbędzie się spotkanie szkoleniowe Związku Rzeczoznawców z zakresu Parkieciarstwa i Posadzek drewninaych oraz wybór nowych władz Związku. 

Miejsce spotkania: hotel Czarny Staw, Nowy Adamów 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki.