user_mobilelogo

W dniach 09-10.06.2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbyło się spotkanie członków Związku Rzeczoznawców oraz Walne Zebranie połączone z wyborem nowych władz na kolejną 3-letnia kadencję. Pierwszego dnia spotkania odbyło się szkolenie dotyczące posadzek drewnianych o następującej tematyce:

  • Podłogi bambusowe - normy, badania, użytkowanie - przygotowanie i prowadzenie Andrzej Noskowiak
  • Wpływ mikroklimatu otoczenia na kondycję posadzek drewnianych - przygotowanie i prowadzenie Tadeusz Woźniak
  • Wielkość odkształceń drewnianych elementów posadzkowych i sposób ich obliczania - przygotowanie dr inż. Agnieszka Jankowska i Varejan Romanovski, prowadzenie Varejan Romanovski

DSC04463

 

Informujemy, że w dniach 09-10.06.2017 r. odbędzie się spotkanie szkoleniowe Związku Rzeczoznawców z zakresu Parkieciarstwa i Posadzek drewninaych oraz wybór nowych władz Związku. 

Miejsce spotkania: hotel Czarny Staw, Nowy Adamów 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki.

 

W dniach 29-30 maja 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie naszego Związku. 
W spotkaniu uczestniczyli nie tylko członkowie naszej organizacji, ale i osoby spoza Związku zainteresowane tematyką zaplanowanych prelekcji, które zwyczajowo stanowią główny temat zjazdów.
Tematem pierwszego dnia spotkania były jastrychy i wylewki anhydrytowe, ich cechy, wytrzymałości i zastosowanie oraz właściwości jastrychów anhydrytowych Agilia Sols A.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na seminarium Związku Rzeczoznawców, które odbędzie się na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie w dniu 06.11.2015 r. 

Tematyka szkolenia:

  • Konserwacja drewna zabytkowego i posadzek drewnianych
  • Mikroklimat pomieszczeń

 

Szczegółowych informacji udzielamy po przesłaniu zapytania drogą mailową. Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

W dniach 30-31 maja 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Związku Rzeczoznawców.
Celem spotkania było szkolenie dotyczące wymaganych parametrów klejów i lakierów do posadzek drewnianych oraz wybór na następną, 3-letnią już kadencję, nowych władz Związku oraz nowego składu Komisji Etyki Zawodowej.

Nowy Zarząd Związku na okres 2014-2017:

ZARZĄD

Prezes: Andrzej Noskowiak

V-ce Prezes: Małgorzata Kuczyńska-Cichocka

V-ce Prezes: Tadeusz Woźniak

KOMISJA ETYKI ZAWODOWEJ

Przewodniczący: Sławomir Chrzanowski

Członkowie: Marek Komorowski, Andrzej Małek